Vieglatlēti startē Kuldīgā

Latvijas Vieglatlētikas čempionātā telpās U18 un U20 vecuma grupu sportistiem 14. un 15. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā mūsu novadu sportisti izcīnīja dažāda kaluma medaļas.

Iecavas novada sporta skolas «Dartija» audzēknis Raitis Fomrats U20 vecuma grupā guva trešo vietu 60 metru distancē ar rezultātu 7,27 sekundes. Savukārt iecavnieks Rūdolfs Jānis Štāls U20 grupā bija sestais lodes grūšanā ar rezultātu 13,57 metri.

Vairāki panākumi Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem. U20 vecuma grupā uzvaru augstlēkšanā ar rezultātu 1,63 metri izcīnīja Solvita Dzilnava. Viņai arī ceturtā vieta lodes grūšanā. Trešais 3000 metru skrējienā bija Ruslans Smolonskis ar rezultātu deviņas minūtes un 39,2 sekundes. Divreiz pavisam maz līdz godalgām pietrūka Deividam Šumskim – piektā vieta 60 metru skrējienā ar rezultātu 7,3 sekundes un ceturtā vieta 400 metru distancē ar rezultātu 37,05 sekundes.

Veiksmīgākais U18 grupā bija Dāvis Kaufmanis – viņam lodes grūšanā trešā vieta ar rezultātu 14,12 metri. Divās distancēs viņam līdz medaļām nedaudz pietrūka – 60 metru barjerskrējienā piektais ar rezultātu 8,9 sekundes, bet kārtslēkšanā ceturtais, pārvarot 2,7 metru augstumu. Vēl diviem sportistiem piektā vieta – Robertam Gļaudam trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12,21 metrs un Gintam Holstam lodes grūšanā ar rezultātu 13,49 metri.

Divas zelta godalgas Vecumnieku novada domes sporta skolas meitenēm. U20 vecuma grupā lodes grūšanā ar rezultātu 13,03 metri uzvarēja Aleksandra Geslere, bet U18 grupā kārtslēkšanā, pārvarot 2,7 metrus, – Samanta Homiča. Puišiem veiksmīgākais bija Kristaps Jaunpujens – U18 vecuma grupas sacīkstēs viņam sestā vieta lodes grūšanā ar rezultātu 13,14 metri.

Interesanta cīņa notika U18 vecuma grupā jaunietēm, kur trīs mūsu sportistes diemžēl tā arī medaļas neizcīnīja. Samanta Homiča no Vecumniekiem palika ceturtā ar rezultātu 1,6 metri, baušķeniece Inese Tarvida piektajā vietā ar pārvarētu augstumu 1,55 metri, savukārt iecavniece Amanda Grīnberga sestajā pozīcijā ar rezultātu 1,5 metri.

Šīs nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās. Sacīkstēs medaļas izcīnīt cer baušķenieki. Sagaidāms, ka piedalīsies arī vairāki jauniešu un junioru sacīkšu dalībnieki, kas arī var pārsteigt konkurentus un izcīnīt godalgas mūsu novadiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas