Vieglatlēti startē Latvijas izlases sastāvā 3

Vasara ir vieglatlētikas laiks, kad sacīkstes notiek gan Latvijā, gan pasaulē. Mūsu novadu sporta skolas ir izaudzinājušas daudz sportistu, kas startē Latvijas izlases sastāvā pasaules un Eiropas mēroga sacīkstēs.

Vistālāk aizvadītajā nedēļā bija devies sprinteris Jānis Baltušs, kurš startēja 28. pasaules studentu universiādē Korejas pilsētā Gvandžu. Mūsu sportists iekļuva 400 metru barjerskriešanas pusfinālā ar 22. rezultātu un tālāk netika. Latvijas komanda atveda no Korejas trīs medaļas – Zigismundam Sirmajam bronza, Līnai Mūzei sudrabs šķēpmešanā, savukārt Madarai Onužānei sudrabs augstlēkšanā. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapas informācija.

Ungārijas pilsētā Šekešfehevārā Ištvana Gulai piemiņas sacensībās aizvadītās nedēļas nogalē startēja Ainārs Kovals. Viņš šķēpu aizmeta 75,48 metru tālumā un ierindojās piektajā vietā.

No 16. līdz 19. jūlijam Zviedrijas pilsētā Eskilstūnā notiks Eiropas čempionāts vieglatlētikā U20 vecuma grupā. Latvijas komandas sastāvā desmit kilometru soļošanas distancē startēs baušķenieks Artūrs Makars.

Virkne jauno sportistu piedalīsies sacīkstēs, kas notiks jūlija beigās. No 25. jūlija līdz 1. augustam Gruzijas pilsētā Tbilisi notiks Eiropas Jaunatnes olimpiskais festivāls, kur Latvijas komandas sastāvā būs arī diska metēja no Bauskas Elīza Puķāne. Savukārt Latvijā no 31. jūlija līdz 1. augustam Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, norisināsies Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, kurā sacentīsies Baltijas valstu vieglatlētikas izlases.

Šovasar Valsts prezidenta balvas izcīņas laikā paralēli nacionālajām izlasēm notiks arī Baltijas valstu sacensības U-16 vecuma grupā. Šajā vecuma grupā cīnīsies vairāki mūsu novadu pārstāvji. Iecavnieks Edijs Lācis startēs 200 metru skrējienā un 100 metru barjerskrējienā, kā arī stafešu skrējienā. Mārcis Upenieks no Bauskas piedalīsies šķēpmešanas sacīkstēs. Savukārt Madara Lungeviča no Vecumniekiem piedalīsies 300 metru barjerskriešanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

daiļskribent

Uldi, Uldi, nu gan muldi ... Madara skries, nevis tikai iesaistīsies barjerskrējienā !

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 11:28

!!!!

Kādreiz žurnālisti mācēja rakstīt , tagad korektors labo kļūdas , kā pirmklasniekiem.

pirms 5 gadiem, 2015.07.16 18:35

Vietējās ziņas