Vieglatlētiem veiksmīgi starti Jēkabpilī

Vieglatlētikas sezonai uzņemot apgriezienus, vairāk nekā 200 sportistu no visas Latvijas pulcējās Jēkabpilī. Veiksmīgi starti arī vairākiem Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportistiem.

Sestdien, 5. janvārī, Jēkabpilī jau 13. reizi notika tradicionālās telpu sezonas atklāšanas sacensības «Daugava 2019».60 metru barjerskrējienā ar šosezon ātrāko laiku Latvijā, 8,09 sekundēm, uzvarēja Emīls Rūgums. E. Rūgums arī laboja sacensību rekordu, kurš no 2014. gada piederēja Jānim Jansonam. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Emīla brālis Mārtiņš Rūgums, viņš finišu sasniedza pēc 8,59 sekundēm. Augstlēkšanā, pārvarot 1,97 metrus augsto latiņu, trešo vietu izcīnīja Dāvids Kutra.

Savukārt sieviešu konkurencē veiksmīgi startēja Amanda Savicka, kas uz goda pjedestāla kāpa trīs reizes. Tāllēkšanā 5,35 metrus tālais lēciens bija trešais labākais starp visām tāllēcējām, bet lodes grūšanā ar 11,01 metru tālu grūdienu A. Savicka izcīnīja otro vietu. Trešo reizi uz goda pjedestāla A. Savicka kāpa, pateicoties uzvarai 60 metru barjerskrējienā. Viņas rezultāts 8,95 sekundes ir sportistes jauns personīgais rekords, kā arī pašlaik labākais rezultāts Latvijā. Sievietēm 60 metru sprintā sesto vietu izcīnīja Madara Lungeviča no Vecumnieku novada.

Nākamie starti vieglatlētiem paredzēti 12. janvārī Liepājā, «Sportland» kausa pirmajā posmā, bet nedēļu vēlāk, 19. janvārī, labākie mūsu novada un valsts vieglatlēti sacentīsies starptautiskajās sacensībās «Katrīnas kauss», kas notiks Kuldīgā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas