Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesnīca tiek pie trim zvaigznēm

Sertifikātu par atbilstību valsts standartam trīszvaigžņu klasifikācijas kategorijā «Day&Night Hotel Bauska» saņēma 7. novembrī.

Kā paskaidroja viesnīcu tīkla «Day&Night Hotels» mārketinga direktore Inese Brūvere, atbilstības novērtēšanu un sertifikāciju veic Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas nodibināts «Viesnīcu un restorānu centrs». Trīszvaigžņu kvalifikācijas kategorija tiek piešķirta saskaņā ar Latvijas Valsts standartos noteiktām prasībām un Eiropas standartu. Direktore nedaudz ieskicē standartu. Tas paredz, kādiem pakalpojumiem jābūt nodrošinātiem viesnīcā un numuros, cik lielai jābūt istabai, vannas istabai, cik dvieļu jāparedz katram viesim. Konkrētas prasības tiek izvirzītas viesu sagaidīšanas, ēdināšanas un dzērienu dienestam. Pagājušajā nedēļā sertificēšanas komisija vislielāko uzmanību pievērsa viesnīcas dokumentācijas caurskatīšanai un izvērtēšanai. Novērtēšana un kategorijas piešķiršana faktiski ir pēdējais akcepts un «zaļā gaisma» viesnīcas atvēršanai. Sertificēšanas datums, tātad 7. novembris, uzskatāms par viesnīcas simbolisko atklāšanas datumu. Bauskas viesnīcas vadītāja Baiba Barena skaidro, ka viesnīcu rotās plāksne, kas norāda uz atbilstību trīszvaigžņu kvalifikācijas kategorijai Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs. Pagājušajā gadā Baltijas valstu, kā arī Dānijas, Zviedrijas un Īslandes viesnīcu un restorānu asociācijas pievienojās vienotai Baltijas Ziemeļvalstu viesnīcu klasifikācijas sistēmai, paredzot vienotas prasības zvaigžņu kategorijām visās dalībvalstīs un tādējādi veicinot visa reģiona viesnīcu servisa atpazīstamību. Tātad zviedrs, dānis vai igaunis zina un saprot, kādu kvalitāti var sagaidīt un uz ko paļauties, braucot uz mūsu viesnīcu, uzsver B. Barena.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas