Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesturiešus aicina atnest sveces un svečturus 5

Rundāles novada Viesturu pagasta Bērsteles kultūras namā no 2. februāra desmit dienu varēs apskatīt dažādas sveces un svečturus. Tos uz desmit dienām atnest uz kultūras namu aicināti pagasta iedzīvotāji, stāsta Svetlana Poča, kultūras darbiniece. Līdzīgas izstādes no pašu māju krājumiem, izstādot gan sveces, gan rokdarbus, dažādus gardumus, receptes un citas lietas Bērsteles kultūras namā notikušas arī iepriekš. Gan sveces, gan svečturi ir diezgan iecienīta dāvana dažādās jubilejās. Dažs pats lej sveces, cits glabā kādu interesantu dekoratīvu sveci, kuru žēl nodedzināt. Par interesantākajām svecēm un tam, kurš izstādei atnesīs vairāk eksponātu, būs pārsteiguma balva, sola Svetlana Poča.Svitenieku mājās krāto sveču izstāde «Uz lielu balli sanāca sveces, ai, kas par gaismu tecēs!» no 4. janvāra būs Svitenes bibliotēkā, kas kopš šī gada sākuma atrodas saieta namā. Ideja tāda pati kā Bērstelē, katram atnesot pa kādai svecei, pēcpusdienā varētu notikt jauks dzejas vakars, saka bibliotekāre Ārija Kučinska.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

lasitajs

Svitenes pagastā dzīvo daudz skaudīgu un ļaunu cilvēku. Par to ir ļoti skumji...
Jo mēs cits citu pazīstam, acīs smaidam...bet aiz muguras aprunājam un vērpjam intrigas...
Tagad bibliotēka ir jaunās, skaistās telpās! Un atkal liekas, kad daudziem skauž. Bet vismaz ir par ko parunāt:)) Liela daļa šo cilvēku - intrigantu- viņiem nav ko darīt, paši darbu nemeklē, ir ļoti slinki, pārtiek tikai no aprunāšanas. Un, ja kāds strādā - tad skauģi tik meklē kur piesieties!!! Tiešām žēl šos cilvēkus..

pirms 7 gadiem, 2013.02.05 10:22

Bella

Gribi sevi viņas vietā ? Brauc uz Rīgu un klausies dzeju ..žēL ka mūsu valstī ir tik daudz analfabētu un aklo ,ka nespēj ne izlasīt ,ne saredzēt afišu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.05 09:06

vietējā

Manuprāt bibliotekai vajadzīgs jauns darbinieks,lai beidzot tur arī notiktu interesanti pasākumi.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 14:09

zinīte

Gan jau Velta kārtējo reizi izpalīdzēs, viņai jau tas labi padodas, bez viņas Ārija pazudusi.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 11:45

nezinīte

Vai tad Svitenē kaut kas bibliotekā notiek? Kur afiša? Cikos lasīs dzeju, kas lasīs? Es arī labprāt paklausītos, bet pēcpusdiena ir nenoteikts jēdziens.

pirms 7 gadiem, 2013.02.02 11:41

Vietējās ziņas