Viesturos ar traktoru nolauž elektropārvades līnijas balstu 2

undāles novada Viesturu pagastā 27. augustā plkst. 10 ar lauksaimniecības tehniku «John Deere» nolauzts elektropārvades līnijas balsts. Sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols, informē Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 27. augustā ap plkst. 13.30 no neaizslēgtas automašīnas nozagts maks ar dokumentiem. Sākts kriminālprocess.

Pionieru ielā Bauskā 27. augustā plkst. 21 automašīnas «Chrysler Voyager» 1956. gadā dzimusi vadītāja ar savu transportlīdzekli uzdūrās stāvošam automobilim «BMW-530».

Vecumnieku novada Valles pagastā laikā no 23. augusta plkst. 22 līdz 26. augusta plkst. 10 no automašīnas «Renault Magnum» un ekskavatora nozagta degviela un mantas. Sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. augustā reģistrēti 120 dažādi notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 85 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 22 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta divi cilvēki. Trīs autovadītāji pie transportlīdzekļa stūres bijuši alkohola reibumā.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Maigons

Nevar saprast, vai tas ir traktors vai lauksaimniecības tehnika.

pirms gada, 2019.08.28 16:14

XXXY

John Deere ir traktors. Lauksaimniecības mašīna - tā arī varētu nosaukt, bet lauksaimniecības tehnika kādreiz bija ""Lauktehnika"", kur varēja iegādāties rezerves daļas visādām mašīnām, protams, visvairāk tām, kuras izmantoja lauksaimniecībā, arī automašīnām. Lauktehnika piegādāja ne vien rezerves daļas, bet arī veselas mašīnas un komplektus kopumā.

pirms gada, 2019.08.29 08:55

Vietējās ziņas