Viesturos ēkas kāpņu telpā deg sadzīves mantas

Bauskas un Elejas ugunsdzēsēji-glābēji 20. augustā plkst. 3 naktī devās uz Rundāles novada Viesturu pagastu, kur iedzīvotāji ziņoja par to, ka kāpņu telpā bija izveidojies spēcīgs sadūmojums.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija degušas sadzīves mantas. Iedzīvotāji pašu spēkiem ugunsgrēku bija nodzēsuši, bet spēcīgais sadūmojums vēl bija palicis. No ēkas tika evakuēti pieci cilvēki un ar ventilatora palīdzību tika izvēdināta kāpņu telpa. Darbi tika pabeigti plkst. 3.22. Ugunsgrēka seku likvidēšanā piedalījās desmit ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām un autokāpnes, par to informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

Vecumnieku posteņa ugunsdzēsēji-glābēji 19. augustā plkst. 16.44 devās uz Vecumnieku novada Stelpes pagastu, kur, kurinot ugunskuru, bija aizdegusies sausā zāle 500 m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 19. augusta plkst. 6.30 līdz 20. augusta plkst. 6.30, VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas