Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesturos rīko sadraudzības vakaru

Rundāles novada senioru biedrība «Vakarvējš» 22. augustā plkst. 13 Viesturu kultūras centrā aicina visus, kam tuva pasaules apceļošana, piedalīties pasākumā «Izzinot pasauli», tā informē organizācijas vadītāja Dzidra Ročāne.
 
Apmeklētājus ar stāstījumu un bildēm par braucienu uz Ķemeru nacionālo parku un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu informēs biedrības locekle Līga Bajāre. Braucienā piedalījās Rundāles novada pedagogi, skolēni un seniori, kuri iesaistījušies projektā «Protected Areas» (latv. val. – 'aizsargājamās teritorijas').

Tāpat uz sarīkojumu plāno ierasties Dubultu pansionāta pašdarbnieki, kuri gādās par labu gaisotni. «Būs koncerts, un tiks sagatavotas dziesmu grāmatas, lai apmeklētāji var atraisīties un iesaistīties,» atklāj Dz. Ročāne.

Vadītāja stāsta, ka biedrība pirmo reizi rīko sadraudzības vakaru ar Jūrmalas pensionāriem, toties iepriekš bijuši līdzīgi sarīkojumi ar Svitenes pagasta «Sudrabupi», Vecumnieku novada pensionāriem un citiem. «Kā vienmēr, ierašanās labā garastāvoklī ar groziņu,» piebilst organizatore.

Sākotnēji informatīvi izklaidējošajā sarīkojumā bija paredzēts biedrības dalībnieces Janinas Romanes stāstījums par piedzīvoto Indijā. Personīgu iemeslu dēļ tas tiks prezentēts nākamajā, 24. septembrī «Vakarvēja» plānotajā aktivitātē ar tēmu «Dārzs un dabas veltes». Tajā notiks dažādu līdzpaņemto gardumu degustācija, būs dalīšanās ar receptēm.

Apmeklētāji izstādes laikā varēs iepazīties ar dažādiem pašu gatavotiem produktiem, smelties idejas un norakstīt receptes. Pēc tam tās tiks apvienotas recepšu žurnālā.

Dažādas aktivitātes tiek plānotas arī uz priekšu – pensionāru brauciens uz Vecpiebalgas pusi, savukārt 1. oktobrī biedrība atzīmēs Starptautisko veco ļaužu dienu. Tiks apciemoti invalīdi un bijušie biedrības aktīvisti, kuriem pašlaik ir pasliktinājusies veselība.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas