Viesturos traktors saduras ar automobili

Rundāles novada Viesturu pagastā 25. martā vīrietis, vadot traktoru «New Holland» un veicot kreiso pagriezienu, izraisīja sadursmi ar apdzenošo automašīnu «Ford Transit».  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. martā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 20 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. martā saņemta informācija par 108 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 78 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Fiksētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas