Viesturos vīrietim no maka nozog 1500 eiro 4

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 1. augustā reģistrēti 95 dažādi notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 79 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 82 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītājs būtu sēdies pie stūres alkohola reibumā. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo nav. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un viena zādzība no mājokļa, portālu informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas inspektore Arlita Dolgā.

Bauskā, Plūdoņa ielā, 1. augustā īsi pēc pusnakts pie mājas pagaidām nenoskaidrots automašīnas «Audi A6» vadītājs uzbrauca stāvošam automobilim «Opel Astra», kas pieder 1974. gadā dzimušam vīrietim, un no notikuma vietas aizbrauca.

Rundāles novada Viesturos, Liepu ielā, laikā no 31. jūlija plkst. 22 līdz 1. augusta plkst. 6, iekļūstot mājā, no 1968. gadā dzimuša vīrieša maka nozagti 1500 eiro, savukārt no 1955. gadā dzimušas sievietes maka – 400 eiro. Notikušā apstākļi tiek skaidroti. Sākts kriminālprocess.

Bauskas novada Dāviņu pagastā, Raiņa ielā, 1. augustā plkst. 11.57 no divstāvu dzīvojamās mājas izplatījušies dūmi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam ziņojis kaimiņš. Izrādījies, plītī iemests un uzsprādzis gāzes baloniņš, kas domāts šķiltavu pildīšanai. Uz notikuma vietu izbrauca arī Pašvaldības policija.

Dāviņu pagastā Bauskas novadā konstatēts, ka laikā no 28. jūlija plkst. 8 līdz 16.30 juridiskas personas meža teritorijā notikusi patvaļīga koku ciršana ar kopējo krāju 19,89 m3. Sākts kriminālprocess.


Vietējās ziņas