Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vietām Iecavas ielas būs tumšas un grambainas 9

Iecavā notiekošā ielu, ūdenssaimniecības un apgaismojuma sistēmas rekonstrukcija rudenī un ziemā daļu ielu reizumis atstās tumsā, dažās līdz pavasarim atsevišķas joslas paliks bez asfalta.Apgaismojuma sistēmas rekonstrukcijas dēļ patlaban naktī netiek pilnībā apgaismota Raiņa, Baldones un Skolas iela, to Iecavas novada domes sēdē otrdien atzina pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs. Darbi aizkavējušies, taču līdz salam plānots izdarīt, cik vien iespējams. Baldones ielas apgaismojums, visticamāk, arī ziemā palikšot vien daļējs. Līdzīgi arī Rīgas ielā, kura tiek rekonstruēta «Latvijas Valsts ceļu» (LVC) apmaksātā projektā, apgaismojumu ierīkos un pieslēgs pakāpeniski.Apgaismojuma rekonstrukcijas veicēju pārstāvis SIA «Kvēle» direktora vietnieks Andrejs Leģis skaidro, ka darbi aizkavējušies tehnisku problēmu dēļ. Papildu darbu rada Rīgas ielas un ūdenssaimniecības rekonstrukcijas gaitā izveidojušies apgaismes kabeļu bojājumi, tāpēc nav gaismas vairākās Iecavas ielās. Firma sola šonedēļ bojājumus novērst.Iecavniekiem šoruden un ziemā prātīgi apgādāties ar kabatas lukturīšiem, jo problēmas var sagādāt ne tikai tumsa ielās, bet arī to grambains segums. Ūdenssaimniecības atjaunošanas projekta veicēji nolēmuši līdz pavasarim atstāt neasfaltētas pēc vadu maiņas aizbērtās tranšejas, vien pielīdzinot grants virskārtu.Kā skaidro projekta vadītājs Jānis Feldmanis no pašvaldības kapitālsabiedrības «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS), platās, līdz pat trīs metrus dziļās tranšejas līdz pusei aizbērtas ar mālu, ko nevar kvalitatīvi noblietēt, tāpēc nolemts pagaidīt, lai segums dabiskā ceļā nosēžas līdz pavasarim. «Tiklīdz sniegs noies, tranšeju vietas nolīdzinās un asfaltēs,» sola J. Feldmanis. Arī tagad ar granti nosegtās rakšanas vietas tikšot nolīdzinātas, cik vien iespējams, lai sagādātu mazāk problēmu gājējiem un braucējiem.Grants joslas paliks Krasta, Puškina un Parka ielā. Vienīgi Skolas ielā izraktā josla tiks asfaltēta, jo tur tranšeja bijusi šaurāka, sacīja M. Veinbergs. Viņš domes sēdē ierosināja DzKS un būvniekus aicināt uz sarunām ar pašvaldības vadību, lai apspriestu iespēju raktās ielas tomēr asfaltēt.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Sakārtota ūdenssaimniecība, ceļi, gaisma - domāju, ka tas viss ir tā vērts, it īpaši ka tie ir 3 dažādi projekti. Man jau liekas, ka ja neasfaltēs, un nodos projektu, tad var baurot un saukt TV, a tas, ka pirms ziemas nav vērts ***ies ar asfaltu, bet uztaisīt to pavasarī, tas ir tikai loģiski. Domāju,ka Feldmanis domā uz priekšu, paredzot ka ceļinieku apbraucamie ceļi vien ies pa Krasta un Puškina ielām, tad kāpēc jāliek asfalts, kuru caurbraucēji sabojās ar smagajiem autiņiem.

pirms 9 gadiem, 2011.09.20 18:00

nekauniba

kāda velna pēc ir vajadzīgi tie eiroprojekti. nevienā pilsētā bez bardaka tas vēl nav beidzies. ogrē un Aizkrauklē jau divus gadus ir tikai bedres- celtnieku dēl aizkavējās. arī citviet latvijā līdzīgi, un vienmēr stulbais aicinājums esiet saprotoši. lai tas, kurš neiekļāvās termiņā nāk un pavada visu ziemu cilvēkus kam šajos kriminālajos laikos pa tumsu būs jāstaigā.

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 16:43

To nedrīkst pieļaut, tas jau izskatās pēc izstrādāta krāpniecības plāna, kuru atbalsta Feldmanis, jo saņēmis nelegālo naudu no darbu veicējiem.

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:33

sarmite

Rīkosim protesta akcijas un pieaicināsim televīzijas pārstāvjus

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:29

Nepieļaut atstāt tādus rakumus līdz pavasarim, ja pašvaldība tam piekritīs, tad lai paši atkāpjas no amata.

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:26

liepas

Sodīt Feldmani, kā arī pārējās atbildīgās un kontrolējošās institūcijas.

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:24

Jānis

Uzaicināsim raidījuma Tautas balss veidotājus un tad šis jautājums ātri tiks sakārtots par jauna seguma tūlītēju atjaunošanu.

pirms 9 gadiem, 2011.09.16 12:16

Vietējās ziņas