Vietējie uzņēmēji iepriecina bērnus 2

Labdarības koncertā «Ieskaties un ieklausies» skatītāji saziedoja 220 latu. Turklāt SIA «Karuss» un Zemgales finanšu un investīciju kompānija bērnunamam patversmei «Annele» un Īslīces SOS bērnu ciematam veltīja ap 3000 latu.

Tā stāsta viens no pasākuma organizatoriem Andris Mucenieks. Viņaprāt, pasākums 26. martā Bauskas tautas namā izdevās. To apliecināja bērnu prieks. No Īslīces SOS bērnu ciemata nākamajā dienā saņemta ziņa, ka audzēkņi vēl dzīvo koncerta atskaņās.«Rīkot labdarības koncertu ierosināja Bauskas uzņēmēji – Jānis Zeltiņš, Jānis Ozols un Ingus Krots no Zemgales finanšu un investīciju kompānijas un Kaspars Kazāks no SIA «Karuss». Viņi finansēja arī mākslinieku uzstāšanos. Paldies viņiem par to! Sarīkojums bērniem deva pozitīvu pacēlumu,» tā A. Mucenieks.Kā jau portāls www.bauskasdzive.lv informēja, bērnunams patversme «Annele» ziedojumus izmantos logu nomaiņai. No neoficiāliem avotiem zināms, ka Īslīces SOS bērnu ciematā naudu tērēs sporta laukumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

pirmsskolas skolotāja

varbūt kāds padomās arī par bērnudārzu laukumiem???????? ja pāsvaldība neliekas ne zinis,tad varbūt jāsāk labdarība veikt un sakārtot bērniem cienīgus laukumus, aizbrauciet paskatīties uz Jelgavas raj.Ozolnieki - tur bērnu mīl, paskatieties kādus laukumus vietējie uzņēmēji sataisījuši bērniem...VĒLU PADOMĀT PAR TO.

pirms 12 gadiem, 2008.04.01 07:35

jaunietis23

Nu malači ko lai saka ! Domes kungi (krāpnieki) lasa un rokas nolaizas ne ko :)

pirms 12 gadiem, 2008.03.31 10:16

Vietējās ziņas