Vīrieši Mežotnē ar motorzāģi un ripzāģi savaino rokas

Bauskas novada Mežotnes pagastā 23 gadus vecs jaunietis iezāģēja sev rokā, portālu informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristians Galanders.
 
Nelaimes gadījums notika 7. aprīlī, kad vīrietis ar ripzāģi centās sagriezt koka līstītes, bet savainoja kreisās rokas trīs pirkstus. Mediķiem bija aizdomas par nervu, muskuļu un cīpslu bojājumiem, tāpēc jaunieti nogādāja slimnīcā.

Divas dienas vēlāk turpat Mežotnes pusē 77 gadus vecs vīrietis ar motorzāģi zāģējis koka zarus. Viņam paslīdējusi kāja, un krītot motorzāģis iecirtās kreisajā apakšdelmā. Mediķi viņu aizveda uz ārstniecības iestādi.

Iecavā 8. aprīlī septiņus gadus vecs zēns kritis no ķebļa atmuguriski, ar galvu atsitoties pret betona grīdu. Viņš nogādāts medicīnas iestādē. Savukārt 12. aprīlī Vecumniekos 13 gadus vecai meitenei šūpoļu mehānismā iesprūda kāja. Mediķiem bijušas aizdomas par kājas pirksta lūzumu, tāpēc pusaudze aizvesta uz slimnīcu.

Kopumā aizvadītās nedēļas laikā no 6. līdz 12. martam Bauskas apriņķī iedzīvotāji mediķu palīdzību lūguši 130 reizes, no tām 27 gadījumos ārstētas traumas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas