Vīrieti apmāna, iegādājoties gultu sociālajos tīklos

Laika posmā no 8. līdz 14. jūnijam vīrietis interneta vietnē «Facebook» veica maksājumu par gultas iegādi, taču līdz šim brīdim nav nedz saņemta prece, nedz arī atdota iemaksātā nauda. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. jūnijā saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti trīs administratīvo pārkāpumu lēmumi.
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. jūnijā saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 56 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas četras personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas