Vīrietis Bauskā apzog veikala noliktavu 3

Bauskā 26. janvārī no kāda veikala noliktavas vīrietis nozaga atslēgas un trīs iepakojumus alkoholisko dzērienu – 27 alus pudeles litra iepakojumā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 26. janvārī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 26. janvārī saņemta informācija par 96 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 47 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 14 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 20 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

njjaa

nu gan izslaapis bij, un veel ziemas laikaa aliņu, brrr!!

pirms mēneša, 2021.01.27 13:21

Fiksēts un reģistrēts

Dikti noziedzīgs Glupzemes reģions vai ,sakot tautas valodā,nostūris.

pirms mēneša, 2021.01.27 15:20

Cilvēks

Es vienkārši nevaru ko jūs darāt cilvēķi ar savu dzīvi kaut kāds bezskaidras ????????????

pirms mēneša, 2021.01.29 10:20

Vietējās ziņas