Vīrietis Bauskā dzērumā brauc tiesību lieguma laikā un avarē

Bauskā, Lidlauka ielā, 19. septembrī vīrietis, kuram noteikts transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, stūrēja automašīnu «BMW-530», būdams 1,20 promiļu alkohola reibumā. Šoferis netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, viņš nobrauca no ceļa, un auto apgāzās. Negadījumā bojāts transportlīdzeklis. Savukārt 20. septembrī vīrietis vērsās ārstniecības iestādē ar sūdzībām par negadījumā gūtām traumām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Codes pagastā 20. septembrī vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,84 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.  

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. septembrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 25 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par velosipēda un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas