Vīrietis Bauskā kravas auto stūrē 1,55 promiļu reibumā

Bauskā 27. aprīlī vīrietis vadīja transportlīdzekli «Scania R» sakabē ar puspiekabi, būdams 1,55 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. aprīlī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. aprīlī saņemta informācija par 102 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 60 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas