Vīrietis Codes pagastā velosipēdu stūrē reibumā

Bauskas novada Codes pagastā 9. decembrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,26 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 9. decembrī saņemta informācija par 25 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 9. decembrī saņemta informācija par 113 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 57 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti 18 ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas