Vīrietis Dāviņu pagastā savainojas, krītot no motocikla

Bauskas novada Dāviņu pagastā 8. jūlijā vīrietis vadīja motociklu «BMW R1200GS» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu atbilstīgi ceļa segumam, viņš netika galā ar motocikla vadāmību un nokrita. Negadījumā vīrietis guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, portālu informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. jūlijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti trīs administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. jūlijā saņemta informācija par 101 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 51 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 27 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda un viena automašīnas zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas