Vīrietis dzērumā ietriecas barjerā Pilsrundālē

Iecavā 19. martā tika apturēta mašīna «Mitsubishi Space Wagon», kurai bija uzstādīta valsts reģistrācijas numura zīme no cita automobiļa, kā arī vīrietis to stūrēja bez vadītāja apliecības tiesas lieguma laikā. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste. 

Savukārt Rundāles novada Pilsrundālē, ceļa Dzirnieki–Pilsrundāle 22. km, 19. martā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A6» un, būdams neuzmanīgs, nobrauca no ceļa, kā arī ietriecās ceļa nožogojuma barjerā. Turklāt tika konstatēts, ka šoferis ir 2,39 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Par notikušo sākts kriminālprocess un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. martā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti četri administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. martā saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 59 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas