Vīrietis Gailīšu pagastā velosipēdu stūrē reibumā

Bauskas novada Gailīšu pagastā 5. aprīlī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,88 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 5. aprīlī saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 5. aprīlī saņemta informācija par 156 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 118 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 66 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā ir sākts viens administratīvā pārkāpuma process un divi kriminālprocesi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas