Vīrietis Iecavā brauc reibumā un bez tiesībām

Iecavā, Upes ielā, 20. aprīlī vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A4», būdams 1,24 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā arī konstatēts, ka viņam nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskā, 1. maija ielā, 20. aprīlī vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, stūrēja automašīnu «Ford Galaxy». Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. aprīlī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 21 administratīvā pārkāpuma lēmums. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. aprīlī saņemta informācija par 158 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 106 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 57 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas