Vīrietis Iecavā zāles pļāvēja traktoru vada reibumā 2

Bauskas novada Iecavā, Rīgas ielā, 24. jūlijā kāds vīrietis vadīja zāles pļāvēja traktoru, būdams 0,83 promiļu alkohola reibumā. Turklāt pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Vēl D. Kalniņa ziņo, ka Iecavā, Baldones ielā, 24. jūlijā kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,24 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā 25. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams 0,71 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. jūlijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 13 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. jūlijā saņemta informācija par 109 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 84 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 47 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Reģistrēti 18 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas septiņas personas.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

vadītājs

interesanti. Vai tad ar zāles pļāvēju drīkst braukt pa ceļu un piedalīties satiksmē? Tad jau arī zāles pļāvējam ir nepieciešama OCTA, ja nu kādam uzskrien virsū.

pirms mēneša, 2021.07.26 14:59

giš

ta saucamais raideris var piedalities satiksme. kas attiecas uz tiesibam un OCTU,tur darba lauciņš cssd ,sakartojot likumdošanu.

pirms mēneša, 2021.07.26 16:14

Vietējās ziņas