Vīrietis Iecavas novadā auto stūrē trīs promiļu reibumā un bez tiesībām

Brīvdienās vairāki šoferi mūsu novados pie auto stūres sēdušies pamatīgā žvingulī. Tā Bauskas novada Vecsaules pagastā 27. septembrī vīrietis stūrēja automašīnu «Mercedes Benz Sprinter-316», būdams 2,38 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novadā 27. septembrī vīrietis stūrēja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams 3,09 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Arī Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 27. septembrī vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A8», būdams 1,59 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. septembrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti desmit administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas