Vīrietis Iecavas novadā mopēdu stūrē reibumā un bez tiesībām

Iecavas novadā, ceļa Jelgava–Iecava 25,2. km, 5. jūlijā vīrietis brauca ar mopēdu «Wonjan», būdams 0,7 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 5. jūlijā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā viens par mopēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 5. jūlijā saņemta informācija par 85 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 59 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 30 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas