Vīrietis Īslīces pagastā ar zāģi savaino roku

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 20. aprīļa līdz 26. aprīlim, steigušies palīdzēt 106 reizes, 21 gadījumā konstatētas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Bauskas novada Mežotnes pagastā 21. aprīlī ceļu satiksmes negadījumā cieta ap 70 gadu vecs vīrietis un sieviete, mašīna apgāzusies uz labajiem sāniem. Sieviete stacionēta ar galvas smadzeņu satricinājumu, turpretī vīrietis atteicies no apskates un mediķu palīdzības.
Savukārt Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 22. aprīlī 60 gadu vīrietis, braucot ar mopēdu, nokrita un guva galvas virspusēju sasitumu.
Bauskas novada Vecsaules pagastā 23. aprīlī 30 gadu vecs vīrietis, braucot ar velosipēdu pa grantsceļu, nokritis un arī sasitis galvu, gūstot smadzeņu satricinājumu un brūces sejā. Iespējams, viņu aizķēris garām braucošs traktors.
Bauskas novada Vecsaules pagastā 22. aprīlī nepilnu gadu vecs bērns guvis termiskus apdegumus, uzgāžot sev virsū karstu ūdeni. Mazulis aizvests uz slimnīcu.

Bauskas novada Īslīces pagastā 25. aprīlī ap 50 gadu vecs vīrietis ar elektrisko zāģi iezāģējis sev kreisās rokas apakšdelmā. Aizvests uz slimnīcu.
Pagājušajā nedēļā NMPD mediķi mūsu novados neesot devušies pie pacientiem ar aizdomām par «Covid-19».
Pēdējās 24 stundās veikti 1564 «Covid-19» testi, pozitīvs tas bijis sešiem cilvēkiem, stacionārā miris viens pacients vecumā no 50 līdz 55 gadiem, kas inficējies ārzemēs, tāda ir Slimību profilakses un kontroles centra 27. aprīlī sniegtā informācija. Latvijā kopā veikts 49 181 izmeklējums, saslimušas 818 personas un 267 izveseļojušās, 13 mirušas.
Pēdējās diennakts laikā stacionēti divi pacienti (slimnīcās ārstējas kopā 41 pacients: 36 pacienti ar vidēji smagu, pieci pacienti ar smagu slimības gaitu). Kopā no stacionāra izrakstīti 80 pacienti, tādi ir Nacionālā veselības dienesta dati.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas