Vīrietis Rundāles pagastā ar riteni brauc reibumā 4

Rundāles novada Rundāles pagastā 4. martā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,33 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. martā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 19 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. martā saņemta informācija par 148 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un divas velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

asdresāts

kad tos riteņbraucējus liksiet mierā???Ķeriet drifterus,laukuma spolētājus,piesārņotājus,Ko vai ntad pašvaldības policija tikai var sādžas dzērajus kratīt,nevis savus draugus kas ārdās naktīs,met izsmēķus ,plēš pudeles pa laukumu????Bērnus izved uz laukuma bail kad nesagriežas,nepaņem izsmēķi mutē??Jautājums kad????Kad sāksiet pieņemt mērus???

pirms mēneša, 2021.03.07 12:23

P

PROFESIONĀLIS !!! Četrriteņnieki ! Mācieties !

pirms mēneša, 2021.03.07 21:16

Zinis

Lai ziemā saņemtos braukt ar velosipēdu, jāieņem drosmei un siltumam!

pirms mēneša, 2021.03.08 14:25

Vietējās ziņas