Vīrietis Svitenes pagastā ar traktoru brauc tiesas lieguma laikā 1

Bauskas novada Codes pagastā 28. maijā vīrietis stūrēja transportlīdzekli, būdams 2,44 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Rundāles novada Svitenes pagastā 28. maijā vīrietis brauca ar traktoru «MTZ-82» bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām tiesas lieguma laikā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 28. maijā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti septiņi administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 28. maijā saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 42 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ha ha

Kriminal noziedznieks piekerts bez tiesibam ak vai visiem sen nosplauties gan uz sodiem gan uz policiju gan uz tiesu ko piespriedis ja nav ka nopelnit

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.30 20:33

Vietējās ziņas