Vīrietis Vecumnieku pagastā auto stūrē bez tiesībām un reibumā 1

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 25. februārī vīrietis stūrēja automašīnu «Ford Focus», būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. februārī saņemta informācija par 27 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti desmit administratīvo pārkāpumu lēmumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. februārī saņemta informācija par 136 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 65 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Malači

Nu tad beidzot kriminālpolicija sākusi nopietni darboties un sāk atklāt krimināllietas, kas tai ilgus laikus nav padevies. Malači.

pirms mēneša, 2021.02.27 03:42

Vietējās ziņas