Vīrietis Viesturos ar mopēdu brauc reibumā un bez tiesībām

Bauskas novada Vecsaules pagastā 23. aprīlī vīrietis vadīja velosipēdu «Camaro», nokrita un guva traumas, viņš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Codes pagastā 23. aprīlī vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 2,50 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Rundāles novada Viesturu pagastā 23. aprīlī vīrietis brauca ar mopēdu «Yiben», būdams 1,59 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. aprīlī saņemta informācija par 24 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 23 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 23. aprīlī saņemta informācija par 135 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 120 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 60 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība un viena zādzība no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas