Virtuvē Bauskā deg sadzīves mantas

Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji 26. augustā plkst. 19 devās uz Bausku, kur divstāvu dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka ēkas virtuvē dega sadzīves mantas 5 m2 platībā. Ugunsdzēsēji-glābēji atdzesēja gāzes balonu, no kura notika gāzes noplūde, un iznesa to no mājas. Pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies divi cilvēki, kuri šajā negadījumā bija arī cietuši. Ugunsgrēka likvidācijas darbi beidzās plkst. 19.52, un tajos piedalījās seši ugunsdzēsēji- glābēji ar divām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

Bijis aizdedzies gāzes balons, saimnieks to pats dzēsis un saelpojies dūmus, viņam apsviluši arī mati. Pēc terapijas kļuva labāk, no hospitalizācijas ap 50 gadu vecais vīrietis atteicies. Savukārt ap 50 gadus vecai sievietei bijusi situācijas reakcija, arī viņa izvēlējusies palikt uz vietas, skaidro Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 26. augusta plkst. 6.30 līdz 27. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas