Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi Vecumnieku novada konkursa «Gada skolēns» dalībnieki saņem balvas

Vecumnieku novada izglītības iestāžu konkursa ''Gada skolēns''  noslēguma sarīkojums 8. maijā notika Skaistkalnē. Konkursā pavisam piedalījās 12 dalībnieki no Vecumnieku, Misas, Valles, Skaistkalnes vidusskolas un Stelpes pamatskolas.

Pamatskolu un vidusskolu klašu grupā žūrija vērtēja skolēnu prasmes, radošumu un sabiedrisko aktivitāti. Vecumnieku novada domes izglītības metodiķe Vija Beļūna informē, ka titulu ''Gada skolēns'' pamatskolu grupā ieguva  Vecumnieku vidusskolas 9. klases audzēknis Kristers Drevinskis, bet vidusskolu grupā – Misas vidusskolas 10. klases skolnieks Toms Jaunzems.

Nominācijā par vispusīgām zināšanām balvu saņēma Misas vidusskolas 8. klases skolniece Anna Jaunzeme, kā arī Valles vidusskolas 11. klases skolniece Ilze Geķe un Vecumnieku vidusskolas 10. klases audzēknis Klāvs Ņikiforovs.

Daudzpusīgāko talantu nominācijā par labākajiem tika atzīti Stelpes pamatskolas 8. klases audzēkne Marta Matuševa un Misas vidusskolas 11. klases audzēknis Jānis Pelēcis. Nominācijā par aktīvu iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē uzvarēja Skaistkalnes vidusskolas 9. klases skolnieks Sandijs Siliņš un Vecumnieku vidusskolas 12. klases audzēkne Antra Vietniece.

Žūrijas balvu par oriģinālāko priekšnesumu ieguva Inta Skadorva – Skaistkalnes vidusskolas 9. klases audzēkne. Pateicību par aktīvu un drosmīgu dzīves pozīciju saņēma Misas vidusskolas 9. klases skolnieks  Aivis Tjuševs un šīs skolas 11. klases audzēknis Kristaps Neimanis. Abi ir aktīvi sportisti, veiksmīgi piedalās dažādās sacensībās.

Konkursa uzvarētājiem Vecumnieku novada dome piešķīra prēmijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas