Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vislabāk volejbolu Griķos spēlē Kurzemes ugunsdzēsēji 5

Starptautiskajās ugunsdzēsēju volejbola sacensībās, kas piektdien, 21. martā, notika Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolā, uzvarēja Kurzemes reģiona komanda. Tā informē sacensību galvenais tiesnesis Guntis Mašinskis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona Bauskas daļa jau divus gadus bija organizējusi Zemgales reģiona sacensības volejbolā. Tādēļ šogad tika saņemts augstākās vadības atbalsts sarīkot novadā starptautiskas sacensības. Tā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja VUGD Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš. Viņš atzinīgi novērtēja Lietuvas kolēģu uzaicināšanu, jo Bauskas un Jelgavas ugunsdzēsējiem ir vairāki kopīgi projekti ar lietuviešiem. Komandieris gan atzina, ka šajā reizē viņš turēšot īkšķus par vīriem no Tukuma, jo pats šajā pilsētā dzīvo. Vienlaikus tiks skatīti spēlētāji, kuri 28. martā pārstāvēs VUGD Iekšlietu ministrijas sporta spēlēs.

Mēroties spēkiem Griķu pamatskolas sporta zālē bija ieradušās astoņas komandas no visiem Latvijas reģioniem un Rīgas, kā arī viesi no Panevēžas un Šauļiem Lietuvā. Ar savu komandu startēja arī Bauskas ugunsdzēsēji. Turnīrā visas dienas garumā baušķenieki rādīja patiesi labu sniegumu. Komandas dalībnieks Aivars Andreika «Bauskas Dzīvei» atzina, ka pretinieki bijuši spēcīgi, tomēr visas komandas izdevies apspēlēt. Baušķenieki piekāpās vien finālā, ļaujot uzvaru izcīnīt Kurzemes reģiona spēlētājiem.

Izvērtējot komandu sniegumu, tika uzteikta visu dalībnieku augstā meistarība. To novērtēja arī Lietuvas ugunsdzēsēji. Viņi vienlaikus atzina, ka galvenais šajā turnīrā bijusi iespēja būt lieliski organizētā pasākumā un izkustēties labā sporta bāzē.

G. Mašinskis piebilda, ka trešajā vietā palikusi Vidzemes reģiona komanda, kas izšķirošajā spēlē pārspēja Rīgas reģiona ugunsdzēsējus. Balvas turnīra uzvarētājiem bija sarūpējusi Bauskas novada dome. Visi sacensību dalībnieki saņēma pašvaldības gādātus suvenīrus. Izvērtējot komandu sniegumu, VUGD izlasē aicināti piedalīties trīs Bauskas daļas sportisti: G. Mašinskis, Gints Kalniņš un Ivars Sproģis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

JK

Pareizāk būtu - Bauskas un Vecumnieku kopkomanda.

pirms 6 gadiem, 2014.03.24 08:07

interesē

tā jau tikai māk Bauskas dzīves korespodenti- neveina pašu spēlētāju spēles norises bilde nav. Fui.

pirms 6 gadiem, 2014.03.24 10:18

juris

lai sekmes Vecumnieku puišiem un G.M. lielajās IeM spēlēs.

pirms 6 gadiem, 2014.03.26 08:27

pliekšāns

Velns lai parauj, vienreiz par visām reizēm, kas tas tāds par zvēru-Zemgales reģions? Tas ir Zemgales apgabals, apvidus, Zemgales apriņķis, zeme vai Zemgale, varbūt? Jeb bez komunikācijām, konekcijām, minimizācijām, rezultēšanām , arī reģioniem, un tā tālāk vairs ne soli. Kādā valstī mēs dzīvojam, kādā valodā šeit runā? Jo augstāks līmenis jo trakāk, pat līdz Latvijas valsts prezidenta kancelejai. Cik tālu tā var atļauties ņirgāties, kuram par šo valodas kropļošanu jāatbild, piedodiet, jānes atbildība? Jautājums tikai kā nest, pār plecu bet kāpēc ne vest, ko, pārmaiņas pēc, reģionāli?

pirms 6 gadiem, 2014.03.28 21:03

Vietējās ziņas