Visu nedēļu būs palēnināta satiksme uz autoceļa Jelgava–Iecava

Uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) Ozolnieku novadā ir sākušies asfaltēšanas darbi, kas turpināsies visu nedēļu, tāpēc tur ir sagaidāma palēnināta satiksme. Savukārt, sākot ar trešdienu, katru dienu būs izmaiņas satiksmes organizācijā Jelgavas apvedceļa (A8) un autoceļa P93 krustojuma mezglā, portālu informē valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» komunikācijas daļa.
 
Sākot ar pirmdienu, 20. Maiju, sākas asfalta virskārtas ieklāšana uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā. Šī darba veikšanai tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas Jelgavas apvedceļa (A8) krustojumā ar autoceļu Jelgava–Iecava (P93), bet autoceļa P93 remontposma (3,27.-8,94. km) izbraukšanai var būt nepieciešama aptuveni pusstunda.

Pirmdien un otrdien, 20. un 21. maijā, plānoti darbi posmā no Teteles kapiem līdz Salgales pagasta robežai. Uz autoceļa P93 pārmaiņus būs slēgta viena brauktuves josla.

Autoceļa Jelgava–Iecava turpinājumā Garozas ielā Jelgavā notiek pārbūves darbi, kas tiks pabeigti vien 2020. gadā. Tur pašreiz ir viens luksoforu posms un 30 km/h ātruma ierobežojums.
Sākusies rotācijas apļa izbūve Rīgas ielā Ozolniekos. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ieviests ātruma ierobežojums 30km/h. Darbi paredzēti līdz septembrim.

Uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) no rotācijas apļa krustojumā ar autoceļu Sērene–Kalnieši (P86) līdz Neretai notiek seguma pārbūves darbi. Divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma izbraukšanas laiks pusstunda. 
           
Uz autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) pie Jaunjelgavas ir viens luksoforu posms un satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu.

Uz autoceļa Jelgava– Tērvete–Lietuvas robeža (Žagare) (P95) no Tērvetes līdz robežai četri luksoforu posmi un pusstunda, lai posmu izbrauktu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas