Visvairāk apsveikumu kartīšu Mātes dienā mūspusē nosūtītas mammām vārdā Inese, Inga un Anita

A/s «Latvijas Pasts» jau devīto reizi organizēja Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akciju. Pie mammām visā Latvijā aizceļoja 41 500 pastkaršu. 1290 atklātnes nosūtītas mūspuses māmiņām, portālu informēja a/s «Latvijas Pasts» pārstāve Gundega Vārpa.
Viņa stāsta, ka visvairāk apsveikumu pastkaršu Mātes dienā mūspusē nosūtītas uz Bausku – pavisam 605.  Teju par pusi mazāk apsveikumu nonākuši Iecavā – 353. Vairāk nekā 200 sveicienu aizceļojuši uz Rundāli, bet 112 – uz Vecumniekiem. Visbiežāk sveikto mammu vārdu tops – Inese, Inga un Anita.
G. Vārpa atzīmēja, ka arī šogad kārtība bijusi nemainīga, ikviens interesents varējis pieteikties interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv, autorizēties no sociālo tīklu «Facebook» vai «Twitter» lietotāju kontiem un nosūtīt Mātes dienas apsveikumu. Īpašs jaunums šī gada akcijā bijusi iespēja savu mammu sveikt ar aktrises Ievas Florences, TV raidījuma «Māmiņu klubs» vadītājas Kristīnes Virsnītes vai «Radio SWH» ētera personības Kaspara Breidaka veidotām pastkartēm.
«Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akciju plānojam turpināt arī nākamgad, rudenī aicināsim sveikt tētus,» apliecināja G. Vārpa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas