Vītolu ielā Iecavā ierīkots apgaismojums

Tagad Vītolu ielas iedzīvotāji Iecavā var priecāties par gaišo ielu diennakts tumšajā laikā – ierīkoti 20 jauni apgaismes stabi ar mūsdienīgiem un energoefektīviem LED gaismekļiem, informē Bauskas novada pašvaldības iestādes «Iecavas novada pašvaldības administrācija» vadītāja vietnieks Normunds Vāvers.

Pārupes un Vītolu ielas apgaismojuma iepirkuma līgums tika noslēgts ar SIA «Kvēle» par kopējo summu 46 537 eiro. Nesen pabeigts arī Baldones un Skolas ielas apgaismojuma modernizācijas projekts. Kopumā nomainīti 79 gaismekļi. Līgums noslēgts ar SIA «VIZULO Solutions» par kopējo summu 12 081,94 eiro. Jaunās apgaismošanas ierīces uz minētajām ielām ļaus samazināt elektroenerģijas patēriņu. Šogad apgaismojumu vēl plānots ierīkot pie topošā skeitparka un velotrases, ko paredzēts pabeigt līdz oktobra beigām, skaidro N. Vāvers.

«Ideāli, ka uz mūsu ielas beidzot ir apgaismojums, iepriekš tā šeit nebija. Ir lielāka drošības izjūta. Kad naktī suns rej, paskatos pa logu un redzu, kas notiek ārā, pirms tam neko nevarēja saprast. Manuprāt, vēl Iecavā apgaismojums ir vajadzīgs pie atpūtas kompleksa «Kloniņš». Tur iekārtota publiska peldvieta ar volejbola laukumu un galdiņiem. Cilvēki tur iet tumšajās stundās, taču nav nekādas redzamības,» savus vērojumus pauž Vītolu ielas iedzīvotāja Gunta Arāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas