Vītolu ielas namu iekšpagalmā Bauskā slidotavas šogad nebūs

Bauskas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu, ka šogad saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī Vītolu ielas namu iekšpagalmā slidotava netiks ierīkota, portālu informēja pašvaldībā.

"Ņemot vērā SPKC un Veselības ministrijas norādījumus, pašvaldības vadība lēmusi Vītolu ielā publisko slidotavu neveidot. Šāda rīcība pamatota ar epidemioloģisko situāciju valstī un distances ievērošanas prasībām," teic Bauskas novada sporta centra''Mēmele'' sporta darba organizatore Inga Ūbele.

Viņa tikmēr aicina aktīvās atpūtas cienītājus izbaudīt slēpošanas aktivitātes. Šobrīd pilsētas stadionā ir izveidota distanču slēpošanas trase klasiskajam solim. Stadions ir atvērts slēpotgribētājiem ik dienu no pulksten 6 līdz 22, vakara stundās trase ir apgaismota. Tāpat slēpotāji var doties uz Likvertenu silu, kur ir sagatavotas vairākas slēpošanas trases.

Lai nebojātu slēpošanas trases kvalitāti un cienītu ieguldīto darbu to izveidē, I. Ūbele lūdz iedzīvotājus neizmantot ievilktās slēpošanas trases vienkāršām pastaigām vai dodoties kopā ar suni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas