Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vokālā studija «Miljons» laidusi klajā pirmo albumu 7

Sirsnība, bērnu čalas zālē un augsts vokālais sniegums. To visu varēja baudīt Bauskas kultūras centra apmeklētāji 26. novembrī, kad Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) vokālā studija „Miljons" prezentēja savu pirmo albumu „Skaiti līdz miljons". Studijas vadītāja Māra Filipoviča, piesakot katru dziesmu, veltīja atzinīgus vārdus daudzajiem atbalstītājiem. Studijas 15 pastāvēšanas gados šis ir pirmais albums, kas tapis grūtā darbā. Māra atceras, kā mazo dziedātāju Sendijas un Elīnas mamma Gunita Pole rosinājusi popularizēt studiju, solījusi arī palīdzību. Uzrunāta komponiste Anita Rezevska, kurai lūgts sacerēt vokālās studijas himnu. Pēc kāda laika komponiste pavēstījusi, ka ir iespēja studijā ierakstīt albumu. Mazie dziedātāji, no kuriem vairums pirmo reizi strādāja īstā ierakstu studijā, stāstīja, ka dziesmu ierakstīšana bija interesants, grūts, bet piedzīvojumiem bagāts process. Albuma prezentācijas koncertā izskanēja gandrīz visas tajā iekļautās dziesmas. Tās izskanēja studijas grupu Mikipeles, Ūšuki, Zvaigznītes, Princeses, Māmiņas, Milēdijas un Mazais miljons izpildījumā. Ieraksts interesants ar to, ka līdztekus „Miljona" dziedātājiem tā tapšanā piedalījušies populārie izpildītāji Evija Sloka, Kaspars Markševics, arī Normunds Rutulis. Vairumu no tām aranžējis Julians, skanējumam piešķirot modernus, muzikāli daudzveidīgus akcentus. Viņš, tāpat kā komponiste Anita Rezevska, bija koncerta viesi. Sirsnīgo laba vēlējumu un dāvanu vidū īpaši jāuzteic A. Rezevskas dāvinājums - studijas „Miljons" interneta vietne. To var meklēt adresē miljonsmuzika.lv . Līdztekus interesantiem faktiem no studijas vēstures, tajā ir daudz lietderīgas informācijas: dziesmu teksti, nodarbību saraksts katrai grupiņai, arī uzdotie vingrinājumi mājās. BJC vadītāja Benita Svareniece pēc koncerta „Bauskas Dzīvei" pauda gandarījumu par daudzveidīgajām un krāšņajām emocijāms, kas raisījušās visa koncerta garumā: „Es lepojos ar mūsu „Miljonu" un apsolu neaplauzt spārnus viņu nākotnes idejām un iecerēm."

Pievieno komentāru

Komentāri 7

D.

Ļoti jauks dziesmu albuma pasniegšanas koncerts!!!!! Dziesmu albums ir patīkami klausāms.....man prieks par Jums visiem:)):)):))
Lai patīkams Ziemassvētku gaidīšanas laiks .

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 21:38

Laila

Koncerts bija pilns ar pozitīvām emocijām- tātad miljona vērts koncerts :) Turies Māriņa, Tavs darbs ir skaisti saskaitīts, bet vēl ne līdz miljonam, tātad vēl ir ko darīt :) bet esat tuvu, jo jūs esat MILJONS!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 21:31

Laila

Koncerts bija pilns ar pozitīvām emocijām- tātad miljona vērts koncerts :) Turies Māriņa, Tavs darbs ir skaisti saskaitīts, bet vēl ne līdz miljonam, tātad vēl ir ko darīt :) bet esat tuvu, jo jūs esat MILJONS!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 21:31

f

APSVEICU Tevi, Māriņ un arī visus pārējos "Miljons" dziedātājus! :)
Foršs laiks šajā vidē tika pavadīts! Pat pietrūkst!

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 15:01

erna

Protams veiksmi un visu to labáko. Prieks par visiem, bet kurs izdomája albuma nosaukumu? :( Vai latviesu valodas gramatikas likumi vairs nav spéká? Karo ar krievu valodu, bet ko pasi dara ar savéjo?

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 14:44

Vietējās ziņas