Vokālie ansambļi dzied savam un skatītāju priekam 2

Misas tautas namā sestdien, 7. martā, pulcējās 11 vokālie ansambļi no Vecumnieku un Bauskas novada. Šogad netiek rīkotas oficiālas valsts mēroga skates, tādēļ dziedāšana Misā bija galvenokārt pašu un skatītāju priekam.

Dziedātāja no Valles Līga Zvejniece atklāj ansambļa kopīgo noskaņojumu: «Mēs neesam braukušas te pēc uzvaras vai medaļām. Dziedāsim, jo mums tas patīk. Klāt pavasaris, mēs to baudām šajā koncertā.» Misas tautas nama vadītāja Sandra Vēvere skaidro, ka sadziedāšanās pavasaros notiek regulāri. Ja ir oficiālās skates, uzstāšanos vērtē nopietna žūrija. Šogad trīs vērtētāju – Jāņa Kalniņa, Valda Rusiņa un Ginta Gaigala – uzdevums bija atrast katra kolektīva sniegumā ko īpašu un uzteikt to. «Šis ir koncerts, kurā mēs dodam iespēju dziedātājiem uzstāties, satikties, novērtēt citu sniegumu,» tā S. Vēvere.

Kolektīvus skatē pieteica Misas amatierteātra mākslinieks, dzelzceļnieks Zigmārs Dumbris. Jaunietis atklāja, ka šādā ampluā ir pirmo reizi, tādēļ bijis nedaudz uztraucies. «Man ir prieks par dziedātājiem un pasākumu daudzveidību mūsu tautas namā. Arī šis koncerts Sieviešu dienas priekšvakarā rada lielisku svētku noskaņu,» atzīst Z. Dumbris.

Pēc uzstāšanās vokālo ansambļu dalībniekus un koncerta apmeklētājus priecēja Dailes teātra aktieris Andris Bērziņš. Savu uzstāšanos viņš veltīja visām skaistajām dāmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Balstiņa

Pasniedza pirmās un otrās pakāpes diplomus.

pirms 5 gadiem, 2015.03.09 17:12

Vietējās ziņas