Volejbola trenerim Jānim Plūmem piešķirts godaraksts 3

Vecumnieku novada pašvaldības apbalvojums «Goda raksts» piešķirts Sporta skolas direktoram un volejbola trenerim Jānim Plūmem.

Godarakstu bija paredzēts pasniegt sportistu saimei nozīmīgā sarīkojumā «Vecumnieku novada sporta laureāts 2019», kas norisināsies piektdien, 17. janvārī, taču scenārijs mainījies. Atzinības saņēmējs pašlaik atrodas ārpus Latvijas, tāpēc apbalvojumu viņš saņems tuvākajā laikā kādā citā svinību reizē.

Atbalstot apbalvojumu piešķiršanas komisijas lēmumu, deputāti domes sēdē 10. janvārī apstiprināja sagatavoto lēmumprojektu par godaraksta piešķiršanu Jānim Plūmem. Viņš ir Latvijas Nacionālās līgas 1 vīriešu volejbola komandas (VK) «Vecumnieki» treneris, pagājušā gada vasaras nogalē iecelts par Vecumnieku novada domes Sporta skolas direktoru, strādā par mājturības un tehnoloģiju skolotāju Vecumnieku vidusskolā. Jānis Plūme aktīvi iesaistās vietējā sporta dzīvē, veicina Vecumnieku novada pazīstamību Latvijā.

«2018./2019. gada sezonā Jāņa Plūmes vadītā komanda «VK Vecumnieki» pirmo reizi Vecumnieku volejbola vēsturē izcīnīja Latvijas Nacionālās volejbola līgas 1 čempiona titulu, kas ir ļoti augstu vērtējams rezultāts. Piesaistot kolēģus, sponsorus, audzēkņus, atbalstītājus, vietējos kultūras kolektīvus un daudz citu palīgu, viņš Misā noorganizēja grandiozas Nacionālās volejbola līgas 1 finālsacensības, tādējādi radot patiesi īstus svētkus. Vairākiem sportistiem nav iespēju apmeklēt treniņnodarbības Misas vidusskolas sporta zālē, tāpēc komandas treneris ir radis atbilstīgus apstākļus puišiem savu izaugsmi un meistarības attīstību veicināt Rīgā, kas ļauj sportistiem ērtāk un efektīvāk sagatavoties spēlēm,» teikts novada domei adresētajā iesniegumā.

Jāņa Plūmes trenētās komandas pērn guvušas atzīstamus panākumus. Olybet Entuziastu volejbola vīriešu virslīgā iegūta 1. vieta, vīriešu piektajā līgā un sieviešu trešajā līgā – 3. vieta. 2019. gadā Jānis bija Latvijas Volejbola federācijas jaunatnes komisijas loceklis; sēdēs viņš aktīvi iesaistījās ar priekšlikumiem un panāca svarīgus lēmumus bērnu volejbola attīstībā.

«Jānis vienmēr ir iestājies par sportu Vecumnieku novadā un daudz centies paveikt, lai sports Vecumniekos saglabātos. Viņš ir ļoti daudzpusīgs – gan skolotājs un treneris, gan organizators un menedžeris vienā personā. Būdams novada Sporta skolas direktors, viņš ieklausās kolektīva vajadzībās un nekavējoties risina treneriem būtiskus jautājumus. Jānis vienmēr ir centies palīdzēt un darīt visu iespējamo un neiespējamo, lai sarūpētu visu vajadzīgo nodrošinājumu, lai Vecumnieku sporta skolas audzēkņi spētu konkurēt ar lielo pilsētu sporta skolu pārstāvjiem. Viņš ir cilvēks ar spēcīgu raksturu un nostāju un lielu vēlmi uzlabot sporta kustību novadā,» apbalvojuma ieguvēju, Vecumnieku pagasta iedzīvotāju – skolotāju, treneri un Sporta skolas direktoru – Jāni Plūmi raksturo Jānis Kovals, novada domes priekšsēdētāja vietnieks.

Apbalvojums «Vecumnieku novada domes Goda raksts» ir to apliecinošs dokuments – Goda raksts – un naudas balva – 150 eiro. Kā to paredz nolikums, kalendārā gada laikā var piešķirt ne vairāk kā desmit godarakstus. Šogad šis ir pirmais šāds apbalvojums.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas