Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbolisti sadala balvas

Aizvadītās nedēļas nogalē smilšu volejbola turnīri notikuši abās Rundāles novada zemnieku saimniecībās.

Sestdien, 6. jūlijā, sacensības aizvadītas Rundāles novada «Līdumniekos». Dziesmu svētki un dažādi citi sarīkojumi mūsu novados iespaidoja šo sacīkšu dalībnieku skaitu – uz SIA «ArBo» balvu izcīņu ieradās tikai trīs komandas.

Sacensību organizators Boriss Muravjovs informēja, ka uzvarētāju godā šoreiz Didzis Domokejevs un Agris Muravjovs. Otrajā vietā spēlētāju trijnieks – Bogdans Kohanovičs, Aleksandrs Staļmačenkos un Normunds Jubelis. Trešie Jānis Kalējs, Gedimins Antanavičs un organizators Boriss Muravjovs.

Nākamās sacīkstes notiks 13. jūlijā – Rundāles novada balvu izcīņa.

Lielāks dalībnieku skaits bija ieradies uz «Jelgavas ceļu rajona» balvu izcīņu Rundāles novada «Īslīčos», kur sacensības notika 7. jūlijā. Sacīkšu organizators Alfrēds Graudiņš informēja, ka ieradušās bija astoņas komandas.

Uzvarētāju godā šoreiz Uģis Dombrovskis un Guntis Mašinskis. Šim pārim beidzot izdevās pārspēt Vecumnieku puišu uzvaras gājienu – Alvis Spangers un Jorens Janišonis šoreiz otrajā vietā. Trešajā vietā trijnieks – Aivis Āns, Jānis Vastlāvis un Uldis Kolužs.

Nākamais pasākums «Īslīčos» solās būt īpaši liels un svinīgs – 10. augustā paredzētas «Lielās balvas» 20 gadu jubilejas svinības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas