Volejbolistiem uzvara pēdējā mājas spēlē

Latvijas Volejbola federācijas 1. līgas turnīra priekšpēdējā pamatturnīra spēlē savās mājās 1. martā Vecumnieku novada volejbola komanda izcīnīja uzvaru pār «Madonas» vienības spēlētājiem ar rezultātu 3:2 (25:19, 25:20, 23:25, 21:25, 15:10).

Spēles sākums mājiniekiem izdevās lielisks. Lauri abos pirmajos setos, un likās, ka uzvara ar 3:0 neizpaliks, taču tā vis nenotika. Pirmajos divos setos «Vecumnieku» komandas spēlētājiem izdevās kontrolēt laukumā notiekošo, turpretī trešajā un ceturtajā mājinieki bija paguruši un vienības spēlētājiem neizdevās veiksmīgs uzbrukuma noslēgums.

Viesi no Madonas ļoti pārliecinoši nospēlēja aizsardzībā un izšķirošajos brīžos guva tik ļoti svarīgos punktus, kuri atnesa uzvaru trešajā un ceturtajā setā, panākot spēlē līdzsvaru ar rezultātu 2:2.

Cīņas piektajā un līdz ar to izšķirošajā setā madonieši bija nelielā vadībā ar 4:7, bet fantastisku izrāvienu veica mājinieki, gūstot sešus punktus pēc kārtas. Arī spēles noslēdzošajā daļā labāku sniegumu demonstrēja mājinieki, kuri savā pēdējā mājas cīņā pamatturnīrā guva uzvaru pār vienību «Madona» ar rezultātu 3:2.

Vecumnieku novada komandā rezultatīvākais šajā spēlē bija Uģis Eglītis, kurš guva 22 punktus, 19 punkti Kristapam Lisovskim, 12 punkti viņa brālim Oskaram Lisovskim, septiņi punkti Naurim Artimovičam, bet pa sešiem punktiem Jānim Zadovskim un Armandam Grudulim.
8. martā volejbola komanda «Vecumnieki» aizvadīs savu pēdējo spēli čempionāta pamatturnīrā, dodoties uz Rīgu, kur sacentīsies ar «SIA «Gludi LM»/«Rīga»» vienību.

Atgādinām, ka «Vecumnieki» ieņem otro vietu čempionātā ar 13 uzvarām 17 spēlēs.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas