VSAA no 10. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē 1

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 10. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē. Lai ievērotu piesardzības pasākumus, apkalpošana tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties klātienes apmeklējumam var, zvanot pa tālruni 63924206 vai rakstot e-pastu: bauska@vsaa.gov.lv Bauskas nodaļai, informēja VSAA Bauskas klientu apkalpošanas centra pārstāve Areta Kovaļevska.

Klienti tiek lūgti ierasties precīzi norādītajā laikā un klientu apkalpošanas zālē ieiet tikai tad, kad tiks uzaicināti. Klientu apkalpošanas centra telpās VSAA aicina ievērot distanci, izmantot mutes un deguna aizsegus un savus rakstāmpiederumus. Riska grupas personas un apmeklētājus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm VSAA lūdz no klātienes apmeklējuma atturēties.

Ārkārtējās situācijas periodā VSAA klienti izmantoja iespējas pakalpojumus pieprasīt elektroniski, nosūtot iesniegumus pa pastu. Pārējie izmantoja VSAA telpās izvietotās pastkastītes, kā arī pašvaldību klientu apkalpošanas centru starpniecību.

VSAA aicina arī pēc ārkārtējās situācijas beigām VSAA pakalpojumus pieprasīt neklātienē, izmantojot e-iesniegumu VSAA vai iesniegumu iestādei portālā latvija.lv. Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai, vai iestādes darba laikā atstāt iesniegumus VSAA nodaļās izvietotajās pastkastītēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aktieris

Tak beidziet spēlēt teātri :) Izrāde beigusies.

pirms gada, 2020.06.09 23:52

Vietējās ziņas