VUGD Bauskas novada pašvaldībai pateicas par paveikto 6

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests trim Bauskas novada pašvaldības darbiniekiem piešķīris apbalvojuma zīmes un godarakstu pateicībā par izrādītajām rūpēm un organizatorisko darbu, kad Mežotnes pagastā aprūpēja 18 karantīnā ievietotos Bulgārijas valsts pilsoņus.

Atgādinām, ka Lietuvas Robežsardze 5. aprīlī savas valsts teritorijā neielaida 18 Bulgārijas pilsoņus. Vienam no viņiem laboratoriski apstiprināja «Covid-19». Pieņēma lēmumu noteikt karantīnas režīmu ārzemniekiem, izmitinot viņus bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās. Telpas bulgāri atstāja 21. aprīlī, un visā šajā laikā palīdzēja Bauskas novada pašvaldība. Kā informēja Bauskas novada izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, kopējais novada ieguldītais finansējums pārsniedza sešus tūkstošus eiro, kurus valdība sola atmaksāt.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes Bauskas nodaļas komandieris majors Vadims Kuzmičs pasniedza godarakstu Bauskas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinētājai Martai Augucēvičai un apbalvojuma zīmes Mežotnes pagasta pārvaldniekam Zigurdam Kalējam un Bauskas novada domes priekšsēdētājam Arnoldam Jātniekam. «Paldies par rūpēm un organizatorisko darbu. Bauska tajās dienās bija populāra visā Latvijā, un man ir patīkami, ka nedzirdēju neviena slikta vārda, arī no savas priekšniecības. Visi malači!» pauda V. Kuzmičs.

«Pilnīgi necerēts un patīkams pārsteigums,» pauda Zigurds Kalējs. Marta Augucēviča atzina, ka tad, kad stājusies šajā amatā, nebija domājusi, ka iznāks sastapties ar tādu situāciju, bet ar to tomēr esot jārēķinās. Viņa arī pastāstīja, ka vēl aizvien turpinās dažādi pasākumi vīrusa «Covid-19» izplatības ierobežošanai. Diemžēl neesot saņemti aizsarglīdzekļi, kas pasūtīti caur Veselības ministriju – kopā trīs tonnu svarā. Toties ir saņemtas aizsargmaskas un dezinfekcijas līdzekļi, kuri izdalīti skolām, lai varētu aizvadīt klātienes eksāmenus.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

fantomas

Par ko populāra,ka baroja pa nodokļu maksātāju naudu ,un kur policistiem pateiciba ka nodrošināja kaŗtību tur,....

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.21 20:13

...paldies par rūpēm

vājprāts.. gan tiem kas pateicas gan tiem kuriem pateicas, par ko šiem pateikties... aiz aizslēgtām durvīm velnu dzina 3 mēnešus, mums viņiem tās milzīgās algas jāmaksā, nu vispār, trūkst vārdu, to ka es personīgi uz pašvaldības vēlēšanām neiešu , tas skaidri izlemts

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.21 21:06

un kas par nolaidību?

0kā sveiks to raportētājus, kas bazūnēja pilnā skaļumā- uz robežām "caurumu" nav, bet ielaida šos cilvēkus valstī, zinot ka Lietuvas robeža slēgta un tie nekur tālāk netiks? Gandrīz kā 90. Grenctālē

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.22 10:15

Justs

Tagad varēs visu emigrantus,bēgļus,nozidzniekus,ko Lietuvieši neielaidīs Lietuvā izvietot Mežotnē,jo mēs tikām galā un neiebildām,vēl apbalvojumus par to iedevām,varbūt šie ,,varoņ i,, sagribēs medaļas un paši pieprasīs,lai šeit bēgļus un emigrantus izvieto! Emigranti,bēgļi ,laipni lūgti Bauskā. :))

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.22 14:41

Milda

Trīsszvaigžņu ordeņus katram pie krūts!!!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.22 17:50

Es

Nu bet sviests,apbalvojumu Kalējam par ko ? Pagasta bardaks,tur roka roku mazga.
Nekādas isti intereses paf pagstu nav un par to kas tajā notiek bet vini visi viens otru pazist lidz ar to viss kartiba,pateiciba nopelnita. Fuj tiesam.
Policistiem nav jasaka paldies, vini tak nesez Dome un zem Domes - pagasta maja.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.26 08:41

Vietējās ziņas