VUGD pasniegs apbalvojumus arī Bauskas, Iecavas, Vecumnieku novada vīriem 10

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 154. gadadienu, ceturtdien, 16. maijā, plkst. 11 Jelgavā notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes (ZRB) svinīgais pasākums, kurā tiks pasniegti VUGD apbalvojumi, kā arī septiņi jaunie ugunsdzēsēji-glābēji dos zvērestus.

Klātesot VUGD priekšnieka vietniekam pulkvežleitnantam Mārtiņam Baltmanim un VUGD ZRB komandierim pulkvedim Dainim Bērziņam, divas amatpersonas tiks apbalvotas ar VUGD apbalvojuma zīmi «Par priekšzīmīgu dienestu», divām amatpersonām tiks piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti 12 VUGD Godaraksti, 14 VUGD Pateicības un 22 VUGD ZRB Pateicības, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā. Kā skaidro vecākā inspektore, tādējādi tiks godināti tie cilvēki, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Svinīgajā pasākumā tiks sumināti arī vairāki Zemgales reģiona brigādes sadarbības partneri.

Arī Bauskas un Iecavas novada ugunsdzēsēji tiks godināti. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta III pakāpes apbalvojuma zīmi «Par priekšzīmīgu dienestu» saņems Iecavas posteņa komandieris Aleksandrs Ivanovs. Ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Godarakstu tiks apbalvoti: Bauskas daļas ugunsdzēsējs-glābējs kaprālis Dzintars Tihanovs; Bauskas daļas ugunsdzēsējs-glābējs (autovadītājs) kaprālis Andrejs Boidakovs. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Pateicību saņems: Bauskas daļas ugunsdzēsējs- glābējs kaprālis Edgars Jakuška un Bauskas daļas ugunsdzēsējs-glābējs kaprālis Mārcis Pumpurs.

Piektdien svinīgajā pasākumā Rīgā VUGD apbalvojuma sudraba zīme «Par nopelniem» tiks pasniegta Vecumnieku novada domes priekšsēdētājam Guntim Kalniņam. Šis apbalvojums tiks pasniegts par atbalstu un ļoti sekmīgo sadarbību, kas izveidojusies starp VUGD un Vecumnieku novada pašvaldību. Pateicoties pašvaldības īstenotajai Vecumnieku posteņa ēkas rekonstrukcijai, bija iespējama jaunās 6×6 piedziņas autocisternas izvietošana Vecumnieku postenī. Tas ir tikai viens no piemēriem. Sadarbība lielākos vai mazākos jautājumos norisinās ik dienu, pauž V. Gribuste.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

fucis

Es, man liekas, esmu vairāk nopelnu guvis Otrā Pasaules Kara beigšanā, nekā Kalniņš ugunsdzēsēju labā Vecumniekos

pirms gada, 2019.05.15 21:46

es

Jāā, ... glābējiem tikai diplomi, bet Kalniņam medālis!

pirms gada, 2019.05.16 11:54

Paldies

Lielāka dala domē stradājošie, pietuvinato Vecumnieku ugunsdzeseji......

pirms gada, 2019.05.16 13:12

Ivars

Pats saprati ko uzrakstīji?

pirms gada, 2019.05.17 15:52

Māris

Ja Kalniņam maksā tā saucamajā domē algu vismaz 10 (Desmit) reizes lielāku nekā tai vajadzētu būt, ja vispār tādi novadi būtu vajadzīgi, kuros apvienoja dažus ciemus, kuru priekšsēdētājiem alga bija 150 rbļ, bet vēlāk - 180 rbļ., un ja Kalniņš nebaidās tādu algu saņemt, kas savākta no novada cilvēku naudas, tad, protams, viņam pienākas ne vien medālis, bet zvaigžņotais ordenis ar lentām. Jā, par varonību un drošsirdību 10 reizes lielākā algas saņemšanā.

pirms gada, 2019.05.17 11:40

Sarkents

Tādi novadi, lai tikai ģērētu tur dzīvojošo cilvēku naudas makus, un no saģērētās naudas sev izmaksātu nenormāli lielās algas, vispār nav vajadzīgi. Bija rajoni un ar tiem jāpietiek. Ciemu izpildkomiteju priekšsēdētāji, kā amatpersonas, arī nav vajadzīgi. Ciema vecim jābūt no vienam no stabilākajiem saimniekiem. Nolikt algu kādus 200-300 EUR un dienesta mašīnu ar degvielu un aprūpi. Pilnīgi pietiktu. Ja tā būtu, tad cilvēkiem, kuriem no algas neievelk, pašiem būtu jēga (celtos roka) maksāt nodokļus.

pirms gada, 2019.05.17 13:43

Šmulis

Kuros laikos var nomazgāt privāto auto Vecumnieku depo teritorijā? Vai ir kāds izcenojums ?

pirms gada, 2019.05.17 18:14

iedzīvotājs

Ugunsdzēsēji šopavasar darīja vārdos neaprakstāmu darbu,cīnoties ar ugunsgrēkiem,ko izraisīja dabas postītāji,vai precīzāk sakot kūlas dedzinātāji.Liels paldies viņiem par to.Neskauž nemaz,ja šie cilvēki tiek apbalvoti.Un kur vēl avārijas uz autoceļiem,kur viņi nereti tiek izsaukti.Visu cieņu šiem vīriem.PALDIES!

pirms gada, 2019.05.17 18:27

Piekrïtu!

Tieši ta malači????????????

pirms gada, 2019.05.17 22:13

Vietējās ziņas