VVD sola informēt Zemgales pašvaldības par ceļu posmiem, kas nolieti ar indīgu šķidrumu 2

Valsts vides dienests (VVD) šodien informēs Zemgales pašvaldības par konkrētiem ceļu posmiem, kas nolieti ar indīgu šķidrumu, aģentūru LETA informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Sašutumu par pašvaldības neinformēšanu aģentūrai LETA pauda Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš (LRA). Viņš apgalvoja, ka otrdien pašvaldības darbinieks sazinājies ar VVD, lai noskaidrotu, kuri tieši ceļa posmi Salgales pagastā nolieti ar indīgu šķidrumu, taču informācija sniegta netika.

Bukleviča, nekomentējot, kāpēc pašvaldībai par notikušo ziņots jau otrdien, informēja, ka šodien visām iesaistītām pašvaldībām tiks izsūtīta vēstule, kurā VVD Jelgavas reģionālā vides pārvalde informēs par notikušo, norādot konkrētās vietas, ko vides inspektori pašlaik ir apzinājuši.

Jau vēstīts, ka inspektori un policijas darbinieki aizturējuši vides piesārņotāju, kurš Zemgalē ceļmalas nolējis ar indīgu šķidrumu. Pēc divu dienu novērošanas, VVD Jelgavas reģionālā vides pārvalde (RVP) kopīgi ar Valsts policijas (VP) darbiniekiem nedēļas nogalē aizturēja vides piesārņotāju, kas no automašīnas ar indīgām ķīmiskām vielām bija nolaistījis ceļmalas Jelgavas un Bauskas novadā vairāku kilometru garumā. Par konstatēto pārkāpumu ir sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zaļais

Sāciet ar to "Biolar" un viņu krievu īpašniekiem.Un ātrāk nekā citām reizēm.

pirms gada, 2019.05.29 12:37

cilvēks

Tas ir VĀJPRĀTS.... tā vienkārši.... brauc un indē cilvēkus un dabu. Gribētos zināt visu sīki un smalki par šo nejēdzību. Ko saka paši pagastu pārvaldnieki- vadītāji kuros šī inde tika izlieta. Vai tas tiešām ir tik vienkārši ,,, kur gribu tur braucu un izleju savus SŪDUS.

pirms gada, 2019.06.02 09:55

Vietējās ziņas