Zagļi «šiverē» pa veikaliem 4

Policijā reģistrēti divi gadījumi par zādzībām tirgotavās, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Bauskā, kādā veikalā Zaļajā ielā, 13. martā pulksten piecos pēcpusdienā aizturēts 1996. gadā dzimis jaunietis. Viņš tirgotavā mēģināja nozagt džemperi.

Policija sākusi kriminālprocesu par zādzību, kas 9. martā notikusi veikalā «Maxima» Iecavā, Rīgas ielā. No tirgotavas nozagta puslitra pudele degvīna.

Iecavas novada Zālītē 15. martā pulksten pusastoņos vakarā konstatēts, ka no mājas nozagts velosipēds. Policijā par šo gadījumu sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Es

Vai jums neapnika atgremot tos sīkumus,laikam iekšas trīc uzrakstīt par zagļiem pie varas sīles,protams,vieglāk jau sacērēt pasaciņu par puslitra alus zagli,bet tas,piedodiet,apriebas jau,nav nekādas sensācījas.Mēģināja nozagt džemperi-nav ko teikt-sensācija,kauns!

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 14:08

trollim-es

Nu tad nelasi, bet, ja jau lasi un vēl komentē, tad tomēr interesē.Un, ja jau tu tik labi un precīzi visu zini, nu tad uzraksti precīzi un konkrēti "par zagļiem pie varas siles" , bet vispirms varbūt iedzer veco labo baldarjāni kādas 20 piles uz glāzi ūdens, histēriķiem palīdzot.

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 18:23

anonimi

Vai nu vai nozaga zēns dzemperiti tad nu gan zaglis bet kad paši policisti zog un ņem kukuļus to mēs avīzē visu nelasam jo tas tak tiek slēpts,paņemsi vienu cupa čupu tu būsi pēdējais zaglis tevi izvazas. Tie kas. Naftu kacaja tie vēl šodien staigā svilpodami vai tas ir taisnīgi,

pirms 5 gadiem, 2015.03.22 21:43

Vietējās ziņas