Zālītes skola aicina pieteikt audzēkņus 3

Iecavas novada Zālītes speciālā internātpamatskola aicina pieteikt audzēkņus nākamajam mācību gadam.

Iecavas novada Zālītes speciālā internātpamatskola 2011./2012. mācību gadā uzņem audzēkņus speciālās pirmsskolas izglītības programmā bērniem no triju gadu vecuma un profesionālās izglītības programmā ar kvalifikāciju «Mājkalpotājs», liecina publikācija interneta vietnē iecava.lv.Skola nodrošina bezmaksas mācību materiālus un mācību līdzekļus, bezmaksas dzīvošanu internātā, valsts apmaksātu ēdināšanu, korekcijas programmas logopēdijā, mūzikas terapijā, daudzveidīgas interešu izglītības iespējas.Skola atrodas Iecavas novada «Brīviņos». Pirmdienās pēc vienota grafika tiek organizēta skolēnu vešana uz skolu, piektdienās - no skolas uz mājām. Vairāk informācijas un kontakti papildu ziņu iegūšanai skolas interneta vietnē zalitesskola.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ziņkārīgā vārna

Pedagogs no Zālītes specskolas vai?:) es zinu ko rakstu- jau padomijas laikos turp sūtija ar Jelgavas ārstu komisiju lēmumu, pēcāk ar skolotāju ieteikumiem/nosūtijumiem, mammu pierunāšanu, nezinu gan kā tagad, bet bērni ar aizturi...kaut gan, tagadējie, mūslaiku bērni, pat normālie ir ar padomju laika speciālās internātskolas audzēkņu līmeni. Pajautājiet jebkuram pedagogam ar stāžu, katru gadu debilāki:D

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 14:28

linna

Sūtīja nevis ar garīgiem traucējumiem-bet vienkārši slinkus.

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 13:16

ziņkārīgā vārna

Jocīgi gan, kopš kura laika speciālā internātskola, kas nozīmēja bērni ar aizturi (garīgās attīstības traucējumi), izsludina uzņemšanu? Turp sūtija ar Jelgavas speciālistu nosūtījumu un tagad tādus par mājkalpotājiem gatavo? kam?

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 12:21

Vietējās ziņas