Zālītes skola pārstāvēta Metāla svētkos

Sestdien, 7. septembrī, Zālītes speciālās internātpamatskolas komanda piedalījās Metāla svētkos Jelgavā, «Bauskas Dzīvi» informēja amatu skolotājs Arnols Ziemelis.

Metālapstrādes diena jeb Metāla svētki Jelgavā, Raiņa parkā, notika trešo gadu pēc kārtas. A. Ziemelis piedalījies visos svētkos, un jau otro gadu Baldones biedrība «AIKC Baltā pils» un Zālītes skola veido kopīgu stendu.

Apmeklētājiem bija iespēja izstaigāt Iespēju labirintu un iegūt informāciju par metālapstrādi, karjeras iespējām šajā nozarē, kā arī piedalīties metināšanas konkursos, darboties eksperimentu stacijās, veidot robotus un vērot bruņinieku turnīru.

Zālītes skolas un «Baltās pils» stends piesaistījis lielu apmeklētāju uzmanību. Tas bija iekļauts Pētnieku labirintā, kur notika eksperimenti, demonstrējumi, darbnīcas lieliem un maziem. Zālītes skolas jauniešu un skolā notikušās vasaras nometnes «Ko es daru, to saprotu» laikā gatavotie metāla priekšmeti un «ritenis-driftenis» bija ļoti populāri. Pētnieku labirintā tie labi iederējās un bija starp visvairāk fotografētajiem ekspozīcijas priekšmetiem, palepojas pedagogs.

Metāla dienā darbojās zinātkāres centrs «Zili brīnumi» un amizantais Zinātnes teātris, stāsta A. Ziemelis. Robotikas entuziasti varēja vērot robotu filmu demonstrējumus, kā arī robotu sacensības.

Zālītes skolu Jelgavā pārstāvēja arī Dzintra Ziemele, skolēni Arnita Ziemele un Sergejs Kumakovs. Jau vēstīts, ka pēc Jelgavas Zālītes meistari devās uz Iecavas Baltās nakts sarīkojumu. Abi jaunieši sākuši dalību jaunā projektā «Ripo auto», informē A. Ziemelis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas