Zatlers Bauskā meklē domubiedrus 19

Ar prezidenta precizitāti, tieši plkst. 10, 28. jūlijā Bauskas kultūras centrā sākas Zatlera Reformu partijas (ZRP) pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem. Uz to bija ieradušies vairāk nekā pussimts interesentu, vairums no kuriem palika zālē visas divas stundas. Pēc pāris standartfrāzēs izteikties teikumiem V. Zatlers sāka savas partijas iecerēto darbu, tostarp reformu uzskaitījumu. Drīz vien klātesošie viņu pārtrauca ar konkrētiem jautājumiem, uz kuriem vairumā tika saņemtas precīzas, konstruktīvas atbildes. Vairākas no ekonomista Jāņa Ozoliņa nostādnēm ekonomikas reformas jomā tika uzņemtas ar aplausiem. Baušķenieki atzinīgi vērtēja principu, ka bagātie nodokļos maksā vairāk. Viņi atbalstīja nodomu nekustamā īpašuma nodokļa iekasēšanu uzticēt Valsts ieņēmumu dienestam. Atbalstu guva priekšlikums pusi no uzņēmumu peļņas nodokļa atvēlēt pašvaldībām.Pārtraucot partijas vadītāja apgalvojumus un nākotnes solījumus, no zāles izskanēja arī konkrēti jautājumi, ko V. Zatlers kā prezidents darījis, lai, piemēram, novērstu nekārtības medicīnas jomā, lai samazinātu aplokšņu dāvināšanu mediķiem, lai nepieļautu būtisku Bauskas slimnīcas profila samazināšanu. Pēc tikšanās ar ZRP aktīvistiem vairāki baušķenieki atzina, ka saruna bijusi konstruktīva. «Veidojās interesants dialogs, bija saprotams pasniegšanas veids, tika runāts konkrēti, pārliecinoši,» tā pensionāre Daina Ziemele. V. Zatlers «Bauskas Dzīvei» atzina, ka Bauskas apmeklējuma mērķis ir veidot dialogu un meklēt domubiedrus: «Es jutu, ka zālē ir daudzi darboties griboši cilvēki, viņiem ir idejas, daudzos uzstādījumos mūsu viedokļi sakrita par visiem simts punktiem. Jāturpina veidot komandu, lai idejas ieviestu dzīvē.»Vēl 28. jūlijā ZRP aģitpasākums notika Jelgavā un Tukumā. Plašāks ieskats diskusijā «Bauskas Dzīves» 1. augusta numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

Šlesers un Zatlers „Jaunā viļņa” ballītē līksmo pie viena galda (resursi www.kasjauns.lv)

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 07:46

Š.Holmss

Viennozīmīgi pievienojos pēdējam komentāram.
Varbūt nav tik skaisti iresēji, bet ceru, ka var izdarīt daudz labas lietas

pirms 9 gadiem, 2011.08.01 13:33

Balsošu par Visu Latvijai. Paskatoties uz viņu darbiem, kurus viņi paveica šajā mazajā laikā.... noteikti var redzēt, ka tie cilvēki dara.

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 17:00

abi ir "VAldis" -- saturā tukši.. viens -grāmatvedis otrs - ķirurgs

pirms 9 gadiem, 2011.07.30 14:50

sarkanā migla

ja tenī pašā- dikti slavinātajā -ASV-valsts iestādes...-slimnīcas-- darbinieks-ārsts---ņem naudu---par to stabīli liek cietumā----pie mums šamo par prezidentu-----likumu pielaboja,lai nevajasdzētu tiesāt--------nu ja tik dikti gribējās ņemt naudu pašam---lūdzu taisi privātklīniku..........ČETRUS GADUS ZATLERS OIEDALĪJĀS ---LATVIJAS TAUTU IZNĪDĒŠANĀ---FAKTISKI GENOCĪDĀ......VIŅŠ VISAM PIEKRITA UN ATBALSTĪJA----KURŠ IELIKA DOMBROVSKI---PAŠREIZĒJĀS POLITIKAS REALIZĒTĀJU........VAI TIEŠĀM LATVIEŠU TAUTA IR TIK STULBA.................VIŅŠ NAV PAT SAVUS GRĒKUS ATZINIS---KUR NU VĒL NOŽĒLOJIS....

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 23:32

army

ja nekas jēdzīgāks nebūs, balsošu par Zatlera partiju

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 21:53

Portāls: jelgavnieki Zatlera solījumiem nenotic
(60)
Gaļina Stubailova |
Zemgales Ziņas |
28. jūlijs 2011 19:11

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 20:53

nelietis

Man viņš (Zatlers) vienmēr bijis un būs Jampampiņš Pajolītis ... Kā ārsts profesionālis labs, bet patīk ņemt naudu (naudaskārs) -- sākotnējās tehniskās apskates potencionālajiem locītaviu mainītājiem noteica privātfirmā ARS-ā.. naudu ņēma bez čekiem (sāpju pārņemtie mocītie cilvēki atstāja naudiņu priekštelpā) , Operācija notiek Valsts slimnīcā.. (labi ja ko dod un iedod), tehniskās apskates pēc operācijas atkal tika noliktas atkal \ARS-ā (LS 10 parasta takse) bez jebkādas uzskaites un čekiem. Mana Pārliecība - Zatlers ir Nelietis..

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 18:59

ES

kas es esmu - pilnīgi piekrītu jums , biju uz tikšanos Jelgavā . Pēc tam gribējās raudāt un dzert . aiz neziņas un skumjām , tukša populistiska programma un apkārt spieto vārnu bars. šķiet rīkojums nr. 2 ir bijis citu cilvēku doma , skumji . Vēl uzklausīšu Parādnieku , bet ja tur nebūs ko dzirdēt , tad , nu tad ....
Man Latviju vajag..pārtikušu , bagātu un neizvarotu . Neklusēšu , noteikti nē.

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 18:31

Vecis

to kas es esmu 29.07.2011. 14:13:20

+ 100 !!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 17:19

kas es esmu

cik patētiski un lēti Valdis taisa sev piāru, būtiski bez jebkādas programmas un izpratnes par aktuālo valsts problēmu risināšanas iespējām. viltus mesija, kurš sapinies pats savos demagoģiskajos saukļos, sentimentālajos spriedelējumos un Lilitas ambiciozajos plānos. un atrodas taču plānprātiņi, kas viņu uztver nopietni, gatavi atbalstīt un balsot par nākošo vēl vienu politisko impotentu partiju, vairojot siles barokļu skaitu, lai pēc kāda laika lamātu un aicinātu uzspraust uz mēslu dakšām!
jā, Latvijai šodien tiešām visvairāk vajadzīgs laukakmeņu krāvums, jauna svētvieta, kur padziedāt un pavaimanāt par likteni populāru rokmūziķu un aktieru a`kapella, izrādīt savu pielūgsmi jaunajam aitu bara vadonim. pasmīdināt pasauli ar lētumu.
problēma ir politiskās sistēmas stagnācijā. vajag mainīt Satversmi atbilstoši mūsdienām un gūtajai rūgtajai pieredzei. atteikties no partijām, to vietā mažoritāro vēlēšanu sistēmu, tautas vēlētu prezidentu ar plašākām pilnvarām un reizē arī personālo atbildību par saviem lēmumiem, atcelt visas deputātu piemaksas, prēmijas un kompensācijas kā neatbilstošas pasludinātajam vienlīdzības principam, algas samērot ar minimālo algu valstī, jebkuras izmaiņas darba apmaksas un pensiju jomā atļaut veikt tikai pēc tautas referenduma. normatīvi aizliegt oligarhu lobēšanu un saistību ar ofšoru izmantošanu gan deputātiem, gan ierēdņiem. panāksim, ka politiķa darbs nebūs peļņas avots vai bizness, bet godpilna kalpošana nācijai! patriots neprasa, kas man par to būs, kad runa ir kalpošanu tautai.
tas gan liekas diezgan utopiski, ņemot vērā, likumdevēja iniciatīva ir morāli sapuvušo partiju rokās. es domāju, ka līdz šīm izmaiņām vēlēšanas vajadzētu boikotēt, kamēr neatradīsies kāds godīgs patriots un harizmātisks līderis, kas tās realizēs dzīvē, nekā vienmēr balsot par "mazāko" ļaunumu. ļaunums ir un paliek ļaunums. jo mazāk cilvēku piedalīsies vēlēšanās, jo vieglāk būs panākt jebkura

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 14:13

IR

cilvēki - Saeima ir augstākā likumdevējvara Latvijā vadoties pēc LR Satversmes; prezidenta funkcijas ir ļoti ierobežotas; atcerēsimies laiku,kad Valdis Zatlers centās palielināt prezidenta funkcijas, bet 10.Saeima šos ierosinājumus noraidīja, jo viņiem bija (un joprojām ir) BAIL zaudēt kontroli vai dalīt savu praktiski neierobežoto varu ar valsts prezidentu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 13:07

Nu tik būs !

Bezdomu biedru barā,iespējams,atrada domubiedrus .....

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 12:09

ZRP

prezidents nevar ietekmēt lēmumus, TO DARA seima, uzticēsimies, vismaz pamēģināsim, SLIKTĀK JAU NEBŪS!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 11:25

nekas tur nebūs

Pirmsvēlēšanu solījumi! Vai tiešām atkal muļķīši uz to parakstīsies? Nu kāpēc Zatlers neko no savām šī brīža iecerētajām reformām neveica, kamēr bija prezidents?Viņam bija 4 gadi laika. Kāpēc neviens neredz to, ka nekas netika darīts, kad jau varēja darīt? Un kas liek domāt, ka tagad, būdams viens no 100, viņš varēs ko pasākt? Tas pats grābelis, uz kura tiek kāpts un kāpts uz katrām vēlēšanām!...

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 10:53

Vietējās ziņas